yapi kredi bankası esnaf kredisi 2017
yapi kredi bankası esnaf kredisi 2017

Yapı Kredi Esnaf Kredileri 2017

İşletmeniz için gerekli olan finansal desteği Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredisi 2017 kampanyalarından yararlanarak karşılayabilirsiniz. Bu kapsamda bankanın vermiş olduğu Yapı Kredi Esnaf kredisi hakkında yapmış olduğumuz araştırmayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Bankanın vermiş olduğu bu kredi imkanlarından kimler yararlanabilir? Hangi sektöre kredi verilmektedir?  Kredi başvurusunda gerekli olan evraklar nelerdir? Yapı kredi esnaf kredisi 2017 yılında kaç ay vadeli kredi kullanılabilir? bu ve bunun gibi aklınıza takılan soruları banka şubelerine gitmeden haberimizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

yapı kredi esnaf kredisi
yapı kredi esnaf kredisi

Yapı Kredi Esnaf Nakit Destek Kredisi 2017

İşletmelerin nakit sıkıntılarını gidermek adına düşük faiz ve uzun vade imkanı ile kullandırılan bir kredi türüdür. Yapı Kredi bankası başta tarım, turizm, gıda ve perakende olmak üzere tüm sektörlerdeki işletmelerin bu krediyi kullanmasına yardımcı olmaktadır. Sizde işletmeniz için gerekli olan finansal desteği Yapı Kredi Esnaf Nakit Destek Kredisi 2017 ile karşılayarak nakit akışınızı düzenleyebilirsiniz. Verilen bu kredinin üst limiti işletmenizin durumuna göre değişmektedir. Alacağınız Esnaf Nakit Destek Kredisini 36 aya kadar vade imkanı ile geri ödemeniz sağlanmaktadır. Yapı Kredi Bankası Esnaf Nakit Destek Kredisi ödemelerinde işletmenizin durumuna uygun olan 4 farklı ödeme planı imkanı vermektedir. Bu taksit siçeneklerinin neler olduğu hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse:

  • Aylık eşit taksitli ödeme
  • 3 ayda bir eşit taksitli ödeme
  • 6 ayda bir eşit taksitli ödeme
  • İlk 6 aya kadar ödemesiz dönemli

Sizde işletmeniz için gerekli olan finansal desteği Yapı Kredi Esnaf Nakit destek Kredisi 2017 imkanlarından yararlanarak sağlayabilir ve belirtilen taksit seçeneklerinden işletmenize uygun olanı ile rahatlıkla geri ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Makine Donanım Kredisi 2017

İşletmelerimizin ihtiyaç duyduğu makine, ekipman,donanım ve yedek parça alımındaki finansal destek amacı ile verilen bir kredidir. Bu kredi imkanından yararlanan işletmeler gerekli olan makine ve ekipmanları isterlerse sıfır isterlerse 2. el alabilirler. İşletmesini büyütmek isteyenlerin veya makinelerini yenilemek isteyenlerin kullanacağı Yapı Kredi Makine Donanım Kredisi 2017 paketinin vadesi 60 ay olarak belirtilmiştir. Esnaf Kredisi imkanından yararlanmak isteyen işletmeler satın alacakları makine ve ekipmanlar için kesilen faturanın KDV hariç fatura tutarınca kredi kullanmasına imkan verilmektedir. İşletmesindeki makineleri yenilemek isteyen veya yedek parça olarak almak isteyen işletmeler alacakları bu kredi nakit akışına uygun olarak taksitlendirebilir. Aylık, 3 ve 6 aylık eşit taksit imkanı ile kullanabileceği bu krediyi isterlerse ilk 6 ay ödemesiz dönem olarak ta kullanabilmektedir. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin bulundukları bölgedeki Yapı Kredi Bankası şubelerine uğramaları yeterli olacaktır.

SANA ÖZEL:   Kredi Kartı Aidatı Nasıl Geri Alınır? E-Devlet Başvurusu
yapi kredi bankası esnaf kredisi
yapi kredi bankası esnaf kredisi

Yapı Kredi Esnaf Araç Kredisi 2017

İşletmeniz için gerekli olan binek veya ticari araç alımlarında finansal destek amacı ile kullanılan bir kredi türüdür. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyenler alacakları 0 km. binek veya ticari aracın fatura değerinin % 80’ine kadar kredi kullanabilir. Bankanın vermiş olduğu bu düşük faizli araç kredisi imkanı ile alacağınız aracı 48 ay vadeli olarak geri ödeme imkanı sunulmaktadır.

Ticari taksi işi yapanlar içinde farklı bir kredi imkanı bulunmaktadır. Yapı Kredi Bankası Ticari araç sahiplerinin ticari araçlarını yenilemeleri adına veya ticari taksi plakasına sahip olanların nakit ihtiyaçlarını gidermeleri adına kredi vermektedir. Ticari taksi yenilenmesinin fatura tutarındaki rakamın % 100’üne kadar kredi kullanımına onay verilmektedir. Nakit ihtiyaçlar için çekeceğiniz krediyi ise taksi plakanın değerinin % 30’una kadar likit verilmektedir. Yapı Kredi Araç Kredisi 2017 imkanlarından yararlanarak ticari taksi alımı için kullanacağınız kredide 48 ay vade imkanı bulunmaktadır.

Üniversite mezunu gençlerin kendi işlerini kurabilmeleri amacı ile Yapı Kredi Bankası Genç Girişimci kredi desteği vermektedir. Mezun olduğu bölüm ile ilgili bur iş yapmak isteyenlerin kullanabileceği bu kredinin üst limiti 50  bin lira olarak belirlenmiştir. Üniversite mezunu gençlerin kurmak istedikleri işler ile ilgili finansal desteği bulabileceği bu kredi imkanı hakkında daha ayrıntılı bir bilgi vermek gerekirse;

  • Bu kredi imkanından 30 yaşını aşmamış olanlar yararlanabilir
  • Kredinin üst limiti  50 bin liradır
  • Toplamda 36 ay vade imkanı tanınmaktadır
  • Kurmayı düşündüğü iş kolu ile ilgili yüksek okul veya fakülte mezunu olmanız gerekmektedir
  • Kullanacağınız kredi için 1 yıla varan ana para ödemesiz dönem imkanı
  • Eğitimini aldığı iş konusunda tecrübesi bulunmayan yeni mezunlar başvurabilir.

Vergi borcu olan KOSGEB kredisi alabilir mi?

Yukarıda belirttiğimiz Yapı Kredi Bankası Esnaf Kredileri 2017 imkanlarından en çok kullanılan kredilere örnek verdik. Bankanın işletmeler için vermiş olduğu diğer kredi ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için banka şubelerine veya bankanın internet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında İş Başvuru Uzmanı Fatih

İş başvurusu yapanlara danışmanlık hizmeti sunuyorum. Birçok kuruluşun başvuru sayfasının kısa yollarını yayınlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir