10.000 TL'ye Bayilik Veren Firmalar 2018 Franchising

10.000 TL’ye Bayilik Veren Firmalar 2018 Franchising

Düşük bir yatırımla fazla riske girmeden yeni bir iş hayali kuran yatırımcılar için yaptığımız araştırmada sizin için 10 bin liraya bayilik imkanı sunan firmaları araştırdık. Değişik sektörlerden yaptığımız araştırmalara göre bayilik veren firmalara bakarken az sermaye ile ne yapabiliriz, bayilik almanın karı ve bize sağladığı avantajlara bir bakalım.

ŞUNA Bİ BAKIN: 10 BİN TL. SERMAYE İLE YAPILABİLECEN EN KARLI İŞLER VİDEOSU

10 Bin Liraya Bayilik Almak Karlı mı?

Yeni bir iş hayali kuran yatırımcı için az risk taşıyan bayilik almak aslında avantajlıdır. İnsanlar yıllarca uğraşıp bir ürünü tanıtmak ve marka haline gelmeye çalışırken, sizin bayilik almanız tanınmış bir ürünü satmanız anlamına gelmektedir. Bu da demek oluyor ki müşteri kitlesi oluşmuş ve reklama çok fazla ihtiyacı yoktur. Tabi bu bilinen güvenilir markalar için geçerlidir. İnsanlar markanın kalitesini, tadını, fiyatını bilirler ve düşünmeden güvendikleri bu markadan alışveriş yaparlar. Bu bütün markalar için geçerli bir şeydir. İnsanların aklında kaliteli ve güvenilirlik kazanmış bir markanın bayiliği size kar ve satış kolaylığı sağlayacaktır. Yatırım maliyeti tamamen sizin seçeceğiniz sektöre ve firmaya bağlıdır. Son zamanlarda en çok rastladığım uygun bayilik alma fiyatları çiğ köfte sektöründedir. Bayilik ücreti almadan da bayilik veren firmalar varken bu fiyat yukarılara doğru markadan markaya değişmektedir. Öncelikle hangi sektörde olacağınıza karar vermelisiniz ve bu bayiliği açacağınız konuma. İşlek bir caddede çiğ köfte bayiliği, oto galerilerinin olduğu yerde oto malzemeleri, organik tarım yetiştiriciliğinin yoğun olduğu yerlerde de solucan gübresi bayiliği açmanız mantıklı olacaktır. Bayilik alırken konum, marka sizin için en önemli noktalar olurken firmalarda bayilik verirken sizi değerlendirecektir. Ticari hayatınızda yaşadığınız olumsuzluklar firma için öncelikli önem teşkil edece unsurlardır. Firmanın markasını özenle ve sorumluluk sahibi olacak şekilde temsil etmeniz ve işinizi kusursuz yapmanız gerekmektedir.

10 BİN LİRAYA NE İŞ YAPABİLİRİM?

Çiğköfteci açın. En karlı iş 10 bin liraya çiğköftecidir. Hem Açması kolay hem kapaması.

Çiğ Köfte Miss Bayilik İçin 10 Bin Lira Sermaye Yeterlidir. Çiğ köfte sektörü bayilik almak için az bir sermaye yeterli olan alanların en başında gelmektedir. Bakanlık onaylı el değmeden üretim sistemiyle çiğ köfte sektöründe bayilik vererek büyümeyi hedefleyen firma, günlük üretim yapıp sevk işlemini gerçekleştirmektedir. Bayilik için her bütçeye uygun iki paketi bulunan markadan alacağınız, 3990 liralık Süper Pakette; çiğ köfte tezgahı, çalışma tezgahı (1,5metre), masa (2), sandalye (6), ışıklı tabela (3×70), cam görselleri, pano(3) adet verilmektedir. Bunun yanında tshirt, baskılı kutu, poşet dürüm poşeti, ıslak mendil, balon, broşür de ekstra verilmektedir. 300 kg çiğ köfte de ilk açılışta bu pakete dahil verilmektedir. 4990 liralık Büyük Pakette ise bunlar daha da arttırılarak siz bayilik alacak girişimcilere sunulmaktadır. Bayilik için online sistem üzerinden başvuru yaparak müracaat edebilirsiniz.

SANA ÖZEL:   Koton Bayilik Şartları 2018 Kazanç Miktarı
10.000 TL’ye Bayilik Veren Firmalar 2018 Franchising

Bioverim Solucan Gübresi Üretim Bayiliği Veriyor

Gelecek yıllarda talebi artacak işlerin başında gösterilen solucan gübresi üretimi bu firma tarafından bayilik olarak verilmekte. Organik tarım için tercih edilen solucan gübresi toprağın verimini ve kalitesini arttırarak kaliteli ve organik üretimi sağlamaktadır. Organik yaşama dönüşün sıklaştığı son günlerde bayilik almak için değerlendirebileceğiniz iş fikirlerinden diye düşünüyoruz. İsim hakkı için bedel almayan firma bayilik ücreti olarak 5.000 lira belirlemiştir. 2016 da bu sektöre adım atan firma T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından Organik Tarımın Esasları ve Uygulanmasına İlişkin Yönetmeliğe uygun olarak çalışmaları denetlenmektedir. Bayilik sistemine dahil olmak için online bayilik başvuru formunu doldurarak ayrıntılı görüşmeyi yapabilirsiniz.

bayilik veren firmalar 2018

Baridamax Araç Bakım Ürünleri Bayiliği

Otomobiller için gerekli olan her türlü bakım ürünlerinin adresi olan Baridamax, bayiliklerine de konum, reklam, pazarlama ve eğitim desteği vererek ülke çapında büyümeyi hedeflemektedir. Otomobil sahiplerinin uğrak yeri olan oto bakım bayilerinde oto parfüm, yakıt katkıları, motor yağı çeşitleri, temizlik ürünleri v.s araç için gerekli olan tüm ürünler bulunmaktadır. Ayrıntılı görüşme için firmanın internet sitesinden iletişime geçebilirsiniz.

10 bin lira sermaye ile yapılacak işler

Triples Araç Bakım Ve Sanayi Ürünleri

Serkan otomotivin 2014 yılında araçlar için gerekli olan temizlik ve sanayi ürünlerini üretmesiyle başlamış ve 2017 yılında da bu sektörde ileri gelen markalar arasına girmeyi başarmıştır. Tüm Türkiye de bayilik vererek kaliteli ürünlerini tanıtmaya ve satışını gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bayilik başvurusu için başvuru formuna iletişim bilgilerinizi ve bayilik almak istediğiniz bölgeyi yazmanız yeterli olacaktır. Şuanda temsilci ve bayi sayısı 87 olan firmaya sizde bayilik alarak dahil olabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Hakkında İş Başvuru Uzmanı Fatih

İş başvurusu yapanlara danışmanlık hizmeti sunuyorum. Birçok kuruluşun başvuru sayfasının kısa yollarını yayınlıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir